Elektronika

Elektronika

Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm 4052_alsen

395,53

Gniazdo FME zaciskane na H155 25591_domekspert

3,59

Miernik cęgowy Uni-T PRO UT281C 16212_domekspert

393,29

ProXtend SFP+ SR LC 300M 10Gb/s Transceiver (SFP-10G-SR=-C) 5479_czesci

450,46

Konwerter satelitarny LNB Unicable II / dCSS 16 odbiorników Maclean MCTV-785 16259_domekspert

198,89

Kabel koncentryczny Maclean przewód antenowy satelitarny RG6 25M 1.02CU+4.8FPE+CU/P+32*0.12CU+6.8PVC miedź MCTV-470 21003_domekspert

89,99

ProXtend SFP SX LC 550M Gigabit Ethernet 1.25Gb/s (J4858B-C) 6380_czesci

304,23

OPASKA KABLOWA OPC-250X4.2/W*P100 1628_genway

9,63

Wskaźnik napięcia, samochodowy 6 i 24 V, Mega 24701_domekspert

4,49

ZŁĄCZE ELEKTROINSTALACYJNE KZ-20 1575_genway

,97

URZ0760 Konwerter Twin Inverto Black Ultra 24975_domekspert

146,69

ProXtend QSFP+ DAC 1M 40Gb/S (QSFP-H40G-CU1M-C) 2406_czesci

521,09

DRM-880WP 796_music

779,00

Numark MIXTRACK PRO FX - 2-kanałowy kontroler DJ z Serato DJ 453_avpartner

785,00

Wtyk BNC RG59 20805_domekspert

2,69

Kabel JACK 3,5-2 x RCA NIEB.4MM 5m 15854_domekspert

9,89

Wtyk Jack 6.3 stereo metal kątowy 15835_domekspert

2,69

ProXtend SFP 10GBase-T RJ45 30m 10Gb/s Transceiver (PX-SFP+10GB-00030-LE1) 1100_czesci

846,80

Kabel JACK 3,5 wtyk-wtyk 10m 15855_domekspert

9,89

MIE2141 Wskaźnik prądu 0-25A WP25 24980_domekspert

14,39

SATEL - KONTAKTRON CZOŁOWY W OBUDOWIE K-3 163_genway

21,78

Gniazdo Jack 3.5mm stereo kwadrat Cabletech 42776_domekspert

,89

CHE1492 Cleanser IPA 1lL MicroChip 24774_domekspert

25,19

Kabel HDMI-HDMI 1M (bez filtrów) 4K, 2.0 15866_domekspert

11,69

Przewód zasilający z wyłącznikiem nożnym i płaską wtyczką, przewód 2m, biały 21102_domekspert

23,39

SATEL - KONTAKTRON CZOŁOWY Z STYK. SABOTAŻOWYM S-4 175_genway

35,04

Miernik rezystancji izolacji model UT505A 16122_domekspert

978,29

Kabel HDMI-HDMI 2.1 8K 0,9 m Kruger&Matz 45640_domekspert

44,09

Wyłącznik kołyskowy, biały 21103_domekspert

3,59

Miernik rezystancji izolacji UT501B 26266_domekspert

423,89

SATEL - CZUJKA ZBICIA SZKŁA MAGENTA 193_genway

65,35

Kabel wtyk jack 3.5 - 2RCA stereo 3.0m Kruger&Matz 15875_domekspert

35,09

ProXtend SFP SX LC 550M Gigabit Ethernet 1.25Gb/s (MA-SFP-1GB-SX-C) 5487_czesci

304,23

Inteligentny włącznik Fibaro Walli Switch Biały 6991_vobis

285,00

SATEL-DUALNA CZUJKA RUCHU I STŁUCZENIA SZYBY NAVY 157_genway

99,45

Gniazdo zdalnie sterowane GZS-4 442_aze

72,00

HDS MFB1100 module (SX315033) 5076_czesci

6763,65

MIE0015 Miernik uniwersalny UT 52 25036_domekspert

140,39

KM0310 Kabel wtyk jack 3.5-2RCA st. 1.8m 28389_domekspert

31,49

Inteligentny Czujnik Fibaro Smart Implant FGBS-222 Biały 6989_vobis

172,00

Konwerter Quattro Inverto Home pro 21113_domekspert

100,79

Denon DJ LC6000 PRIME 574_avpartner

3149,00

CT-CL2 PANEL PRZEDNI Z SOCZEWKĄ KURTYNOWĄ 1643_genway

16,10

Wtyk RCA złoty dwa paski czarne 16031_domekspert

2,69

Oscyloskop UTD2025CL 20824_domekspert

1416,59

LC-324DMX 3440_music

759,00

FireAngel Czujnik gazów wybuchowych SHG-01 6782_alsen

129,00

LENOVO - Heatsink - ST550 (Tower) - Below 120W (01KP659) 5926_czesci

726,52

DELL - HEATSINK R440 CPU2 (412-AAMT) 4477_czesci

605,43

KIDDE Optyczny czujnik dymu 29HD 3190_alsen

89,00

Złącze przełącznik ASW-14D czerwony 20810_domekspert

6,29

Kabel koncentryczny F690 BV+ŻEL CZARNY 305m 16080_domekspert

731,69

ProXtend SFP+ DAC 5M 10Gb/s (SFP-H10GB-CU5M-C) 2405_czesci

450,46

Miernik uniwersalny Uni-T UT131D 26274_domekspert

73,79

Przycisk dzwonkowy 11028_domekspert

10,79

DELL - H830 12Gb/s SAS 2GB PCI-E LP (25CKG) 4375_czesci

2825,35

ZLA0306 Złącze gniazdo RCA - 2 x gniazdo RCA 25788_domekspert

1,79

KM0306 Kabel 2RCA-2RCA 3.0m Kruger&Matz 28353_domekspert

49,49

KONTAKTRON CYLINDRYCZNY B-2-BR SATEL 2582_genway

8,71

FiiO KA3 - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł! - Odsłuchy - Polska gwarancja 5239_q21

459,00

PRE0001 Przekaźnik 4088-10A/24V 25692_domekspert

2,69

Adapter USB 3.0 do HDD/SSD IDE/SATA 2.5"/3.5" z zasilaczem Unitek 5849_balta

102,00

SLIM-PIR-PET CZUJKA PIR SATEL 1641_genway

54,93

PRK0007C Złącze przełącznik IRS-101-1B niebieski 26593_domekspert

3,59

Wtyk RP-SMA na kabel RG-316, żeński, pin 35134_domekspert

4,49

DELL - HEATSINK FC630 2ND CPU (MYC25) 3423_czesci

504,53

PRK0100 Złącze przełącznik KN3(D)-123 chwilowy 25639_domekspert

10,79

PRK0013D Złącze przełącznik PBS 12A zielony 25695_domekspert

2,69

Kabel TV - VIDEO czarny 3,0m 27144_domekspert

5,39

AK290 ADAPTER AUX MINI JACK3.5MM USB 41990_domekspert

6,29

KPO2664-1.5 Kabel 3 x rca - 3 x rca 1,5m 20881_domekspert

5,39

ProXtend SFP 10GBase-T RJ45 30m 10Gb/s Transceiver (7G17A03130-C) 2381_czesci

846,80

AK144 CZYTNIK KART CF NA PCMCIA 41658_domekspert

26,09

Złącze kabel wtyk kątowy 2,5x5,5mm 15836_domekspert

2,69

Kabel 2RCA-2RCA 5m Kruger&Matz Basic 20976_domekspert

32,39

Czujnik odległości Sharp GP2Y0D810Z0F z podstawką PCB 97_neorobot

19,90

ProXtend SFP+ ER LC 40KM 10Gb/s Transceiver (PX-SFP+ER00-40000-CI1) 950_czesci

1505,51

Złącze przełącznik prostokątny biały 16A czarny 4pin RS606B 28208_domekspert

4,49

Mostek Philips Hue 6675_vobis

179,00

SYNTHESIS ROMA 69DC Dark Wood 807_sonica

8999,00

Satel Czujnik ruchu sufitowy AQUA Ring S 11622_alsen

92,00

Gniazdo montażowe TV przykręcane Cabletech 44978_domekspert

2,69

AG381D ORGANIZER NA KABLE LISTWY CZARNY 41342_domekspert

57,59

HD40A KABEL HDMI 2.1 8K 2M 41398_domekspert

51,29

Czujnik dymu Jalo Kupu 10 chromowany 2286_all4home

177,00

Wtyk anten TV METAL SREBRNY 15871_domekspert

3,59

Wtyk RCA metealowy HQ 15770_domekspert

9,89

FireAngel Czujnik czadu i dymu SCB10-INT 6781_alsen

192,00

Gniazdo F montażowe TY1-023A Cabletech 25472_domekspert

,89

SATEL - CZUJKA GAZU USYPIAJĄCEGO DG-1 TCM 159_genway

218,78

URZ0759 Konwerter Quad Inverto Black Ultra 24974_domekspert

212,39

Adapter USB 3.0 do HDD/SSD SATA 2.5" Unitek 4846_balta

49,00

Kontakt IPA 100ml oliwiarka AG 45644_domekspert

9,89

Miernik laboratoryjny UT804 20906_domekspert

1622,69

Audiolab M-DAC Nano - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł! - Odsłuchy - Polska gwarancja 1647_q21

1099,00

ProXtend SFP+ ER LC 40KM 10Gb/s Transceiver (MA-SFP-10GB-ER-C) 2426_czesci

1505,51

Pasta silikonowa H 100g AG 20886_domekspert

18,89

Czujnik zalania wodą wewnętrzny Fibaro FGFS-101 ZW5 Biały 1603_vobis

229,00

PRZEPUST RURY SPIRALNEJ GUS-32G/P 1580_genway

11,25

Kabel HDMI-HDMI 1.5M 4K, 2.0 15848_domekspert

14,39

KPO3960-1 Kabel optyczny 1,0m Cabletech standard 25628_domekspert

14,39

Velleman IO - Płytka Motor & Power do Arduino 172_neorobot

119,00

PS Audio DirectStream Junior DAC - kredyt 10x0% + dostawa gratis 1187_q21

19300,00

Gniazdo antenowe TV na kabel długie czarne złote 24949_domekspert

1,79

TP-LINK Konwerter mediów FC311B-20 1GE WDM 9106_alsen

101,87

EB201 Esperanza kabel hdmi płaski 5m 35532_domekspert

16,19

Wskaźnik napięcia REBEL RB-15A 25232_domekspert

20,69

Gniazdo DC 2.1/5.5 druk Cabletech 27652_domekspert

,89

Kabel HDMI-HDMI 3m Kruger&Matz Basic 20975_domekspert

34,19

GNI0012M Gniazdo Jack 3.5mm mono metal-kabel (100 sztuk) 24693_domekspert

122,39

MIE0094 Miernik uniwersalny UT 81 B 26300_domekspert

1195,19

Kabel HDMI - micro HDMI wtyk-wtyk (A-D) 1.8m Kruger&Matz 20932_domekspert

50,39

Próbnik elektryczny, wskaźnik napięcia 250V, 140mm, neonówka 24698_domekspert

3,59

Ubiquiti U Fiber. Single-Mode Module. 10G. 2-Pack (UF-SM-10G) 2300_czesci

719,25

LENOVO ThinkSystem 10Gb 2-port SFP LOM (7ZT7A00546) 3517_czesci

986,15

AKTYWNA BARIERA PODCZERWIENI SREBRNA 155_genway

895,96

ProXtend SFP SX LC 550M Gigabit Ethernet 1.25Gb/s (AGM731F-C) 2408_czesci

304,23

DALMIERZ LASEROWY CS-LDM-30M 2578_genway

108,51

Focal Universal Wireless Receiver - dostawa gratis 798_q21

499,00

Elektroniczny programator czasowy, 52 programy, 3 języki menu, 2 moduły, DIN TH-35mm 21101_domekspert

80,99

Strona 3 z 16

x

Zgłoś Sklep

* pola wymagane

  • Wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem!
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora portalu ekup.pl, celem realizacji oferowanych usług jak równieżw celach marketingowych.
2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem(-am) się z regulaminem w zakresie przetwarzania danych osobowych, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Kontakt z Ekup

Wszelkie pytania i uwagi prosimy przesyłać do Biura Obsługi Klienta na adres e-mail: ekup@ekup.pl

Formularz

Kliknij ikonę obok i wypełnij pola obowiązkowe, a następnie kliknikj "Wyślij"
x

Formularz

* pola wymagane

  • Wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem!

Dziękujemy za Twoją wiadomość!

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora portalu ekup.pl, celem realizacji oferowanych usług jak równieżw celach marketingowych.
2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem(-am) się z regulaminem w zakresie przetwarzania danych osobowych, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.