Elektronika

Elektronika

Atop - OEM X120 1G SFP LC LX Transcei (JD119B-C) 4028_czesci

301,33

EMC VNXe LCC for V2 DAE 12 (303-137-000D) 13318_czesci

1551,33

Konwerter szerokokątny Raynox HDP-2800 ES na 52 mm 300_digital24

1043,00

HPE MSA 2040 6GB I O MODULE (717873-001) 6954_czesci

4647,11

IBM - Intel X540 ML2 Dual-Port 10 Gb (47C8152) 9763_czesci

511,70

HP Heatsink for DL360 G10 (873588-001) 23475_czesci

581,54

HP X120 1G SFP RJ45 T Transcei (JD089B) 4031_czesci

426,42

Garbot WatchGuard compatible 10GBASE-SR SFP Module (WG8583-C) 26689_czesci

457,45

EMC - Link Control Card for ATA DAE (250-116-900A) 4298_czesci

494,64

EMC - Front End Adapter with 8 Escon (293-007-920B) 4299_czesci

767,55

HP Heatsink XL170R G9 Apollo CPU 1 (800377-001) 4860_czesci

503,63

IBM - Brocade 8Gb FC Single-port HBA (46M6049) 20975_czesci

615,75

DELL - HEATSINK R910 (U884K) 12495_czesci

513,13

Filtr Sharp FZ-6400SF do oczyszczaczy KC-6400E 900_eautoradio

489,00

IBM - SCSI High Perf Ext I O Contr (00G2980) 11208_czesci

530,23

DELL - H330 12Gb s SAS PCI-E (405-AADS) 30105_czesci

800,48

DELL Dell CMC Controller module M1000E (JV95D) 9771_czesci

462,41

Express ServeRAID M5100 Series 512MB Cache RAID 5 Upgrade for IBM System x (00D7085) 11641_czesci

513,13

Express Brocade 8Gb FC Single-port HBA for IBM Sys System x (49Y3702) 24776_czesci

513,13

Filtr Sharp FZ-C70DFE węglowy do KC-840E KC-C70E 903_eautoradio

139,00

IBM - ServeRAID MR10i SAS/SATA CTRL (43W4296) 9492_czesci

295,65

EMC - VOYAGER 6G SAS LCC ASSY (303-171-000C) 6614_czesci

665,21

EMC - 6G SAS ICM for DAE-60 (303-172-000D) 6615_czesci

1591,95

DELL - Dell PERC H710P MINI MONO 1GB NV 6GB (0TTVVV) 2649_czesci

690,05

IBM - V3700 Controller Node (00AR108) 3567_czesci

2992,87

ProXtend PCIe 5.1 3D Stereo Sound Card (PX-AU-21564) 31422_czesci

315,46

Garbot 1000Base-LX 1310mm Single Mode LC (GLC-LX-SM-RGD-C) 2669_czesci

353,89

HP DL360G5 Latch type heatsink assembly (412210-001) 1616_czesci

256,34

NETAPP - NetApp FAS V6240 Controller (111-01154) 15842_czesci

1642,01

DELL - CONTROLLER MD3400 MD3420 12Gbps 8GB Cache (WVM12) 20590_czesci

12930,82

IBM - PCI-X EXP24 Ctl-1 5GB No IOP (44V5817) 19494_czesci

1094,67

DELL - H840 12GB s SAS 4GB (12W3T) 23145_czesci

5268,11

Garbot Huawei SFP+10G SR Multimode Module 850nm (02318169-C) 22288_czesci

537,93

IBM - PCI-X EXP24 Ctl-1 5GB No IOP (46K6115) 20602_czesci

1094,67

IBM - QLogic 8Gb FC Dual-port HBA (42D0516) 21890_czesci

513,13

Pro-Ject Dac Box DS2 Ultra (srebrny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł! - Odsłuchy - Polska gwarancja 4764_q21

2990,00

ROLAND DJ-202 dwukanałowy kontroler Serato DJ 227_avpartner

1199,00

IBM - Emulex 8Gb FC Dual-port HBA (42D0500) 26400_czesci

513,13

Kontroler 2 kanałowy z oprogramowaniem Rekordbox Pioneer DJ DDJ-400 125_headbeat

1198,00

Pioneer DDJ-FLX6 | Autoryzowany sklep Pioneer DJ Polska | Fachowe doradztwo ** Zamów tel. 22 7470291 758_avpartner

2839,00

Dell - EMM Controller Module MD3060e (8X4HH) 9510_czesci

1546,47

LENOVO - Heatsink - ST550 Tower - Below 120W (01KP658) 28547_czesci

738,90

DELL - H700 6Gb s SAS 512MB (GRXYF) 17882_czesci

513,13

EMC Management Module w latch handle RoHS (103-049-000C) 2243_czesci

587,36

EMC - LCC card for DAE3/4P (303-127-000A) 4595_czesci

537,28

DELL - CONTROLLER EQL TYPE 14 PS6110 (73W54) 21910_czesci

4310,27

DELL - H200 6Gb s SAS (U039M) 12558_czesci

513,13

Express Brocade 8Gb FC Single-port HBA for IBM Sys System x (49Y3702) 18628_czesci

530,23

DELL - SAS 6 iR RAID Controller Card (CR679) 21503_czesci

513,13

NETAPP NetApp Controller SAS (349-4491102) 23171_czesci

997,83

EMC Link Control Card VNXe DAE (303-137-000B) 31804_czesci

1094,67

HP - Hp Heatsink for DL585 G7 (596135-001) 19015_czesci

513,13

DELL - H330 12Gb s SAS PCI-E (2VTX3) 33430_czesci

862,05

EMC SAN Management Module (303-129-101B) 2254_czesci

587,36

DELL - SPLIT BUS MODULE PV22XS (7D743) 12125_czesci

513,13

IBM - Split EJ0N to 6 6 SFF-3 Bays Add 2nd SAS Ctrl (EJ0S) 24019_czesci

4789,19

DELL - SAS 6 iR RAID Controller Card (0JW063) 19535_czesci

513,13

EMC VNX52 5400 Storage Processor 16GB RAM (110-201-016) 30213_czesci

8620,55

IBM HS22 - Microprocessor Heatsink (46C3545) 2263_czesci

256,34

DELL - CONTROLLER MD1200 MD1220 (3DJRJ) 29474_czesci

513,13

DELL - CONTROLLER MD1200 MD1220 (W11V0) 29496_czesci

513,13

Garbot X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C-C) 11283_czesci

316,26

IBM 4-DISK SLOT EXP-BASE CTLR (9406-6574) 738_czesci

283,87

IBM FC3171 8Gb SAN Switch (69Y1933) 4950_czesci

997,83

IBM X6 Storage I O Book (00D0055) 9539_czesci

1419,24

LENOVO Compute book for E7-x8xx v3 and v4 series DDR4 (00D0402) 6676_czesci

4654,62

IBM - Split EJ0N to 6 6 SFF-3 Bays Add 2nd SAS Ctrl (00MH964) 18670_czesci

2873,52

HP Smart Array P411 1G 2 ports (572531-B21) 2793_czesci

847,89

IBM - ServeRAID M5110 SAS SATA Controller (81Y4483) 12159_czesci

513,13

ProXtend PCIe DB25 Parallel Printer Card (PX-SP-55008) 31486_czesci

320,82

HP BL460c G9 Processor Heatsin (740345-001) 4611_czesci

295,65

EMC - LCC for Katana (100-561-608) 4103_czesci

400,83

DELL EQL PS controller type7 (0935409-07) 6378_czesci

587,36

IBM - Heatsink - 5462 8871 x3650 M5 - Below 95W Cache 1600MHz 85W (00KC788) 26072_czesci

923,63

Topping D70s MQA (czarny) - kredyt 10x0%, dostawa gratis. Salon Q21 Pabianice 4805_q21

2790,00

HDS VSP 8 16 port 8GB FC Host Adapter (5541860-A) 2281_czesci

997,83

HDS VSP 8 16 port 8GB FC Host Adapter SW (5541860-B) 2282_czesci

997,83

HP Flexfabric 20GB 2-Ports 650FLB Server Adapter (700763-B21) 2800_czesci

546,14

HP Enterprise - HPE 10GbE SR SFP+ Transceiver (SFP) (455883-B21) 26075_czesci

717,66

Synthesis Roma 69 DC - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł! - Odsłuchy - Polska gwarancja 1613_q21

8999,00

DELL - CONTROLLER EQL TYPE 11 PS6100 (WM076) 24880_czesci

3831,35

EMC VNX52 VN54 5600 Control Station (100-520-152-02) 25684_czesci

985,21

HP DL380 Gen9 High Performance (777291-001) 4619_czesci

341,13

ProXtend PCIe X8 10GbE SFP+ Ethernet Server NIC (PX-NC-10794) 31500_czesci

974,08

HP P440 2GB FBWC 12G 1-Port INT SAS Controller HP (830057-001-HIGH) 33474_czesci

1094,67

HPE 3Par 2 33-GHz T-Class Controller Node (970-200067) 1040_czesci

1728,76

Dell - FINISAR 8GB SHORTWAVE SFP (FTLF8528P2BNV-EM) 7345_czesci

272,91

Dell - PERC H730P 2GB cache 12G Mini (7H4CN) 3627_czesci

1664,73

Dell - FINISAR 8G FC SFP 150M (FTLF8528P3BNV-EM) 7346_czesci

272,91

NETAPP - NetApp FAS3250 Controller with memory (111-01062) 29769_czesci

4597,62

Topping DX7 Pro (czarny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł! - Odsłuchy - Polska gwarancja 3904_q21

2890,00

HP Heatsink Wide G8 CPU 1 (712431-001) 1733_czesci

338,95

IBM - Qlogic 4Gb FC Dual-Port PCIe HBA for System x (39R6527) 13874_czesci

513,13

NETAPP - NetApp E2700 Controller (910406-020) 17115_czesci

923,63

IBM x3750 M4 PCIe x8 Riser Card (46C9742) 20648_czesci

604,26

Taga Harmony DA-300 v.3 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł! - Odsłuchy - Polska gwarancja 1898_q21

999,00

DELL - H800 6GB s SAS 512MB (71N7N) 20693_czesci

862,05

IBM - Brocade 16Gb FC Dual-port HBA (81Y1675) 22817_czesci

1623,76

IBM - PCI-X EXP24 Ctl-1 5GB No IOP (42R6011) 16299_czesci

1094,67

DELL - CONTROLLER EQL TYPE 4 PS3000 PS5000 (94405) 22832_czesci

615,75

IBM - 8 Gbps SW SFP (85Y6278) 3874_czesci

250,16

HP Heatsink for DL580 DL980 G7 (575453-001) 14744_czesci

513,13

ProXtend PCIe X16 M.2 B Key SSD Adapter Card (PX-SA-10143) 31516_czesci

553,46

WT-1DMX 3413_music

874,00

IBM - PCI-X DDR 1 5GB Cache SAS RAID Adapter (5906) 15579_czesci

1094,67

DELL - HEATSINK R640 R740 R740XD 125W (412-AAMC) 33079_czesci

615,75

EMC SAN Management Module (303-132-000C) 1362_czesci

997,83

Atop - OEM 100M SFP LC FX 2km MMF XCV (J9054C-C) 3881_czesci

511,70

IBM - Split EJ0N to 6 6 SFF-3 Bays Add 2nd SAS Ctrl (00MH964) 17142_czesci

4789,19

HDS - LW SFP 16G (5552782-A) 5564_czesci

1155,30

IBM Cannister Assembly Flash 840 (00DH520) 3649_czesci

3878,53

CISCO Cisco UCS VIC1227 VIC MLOM - Dual Port 10Gb SFP (UCSC-ML0M-CSC-02) 3374_czesci

748,76

Netapp Transceiver SFP+ Optical 10GB SW (X6599A) 6722_czesci

300,92

PA-M4RC 4467_music

799,00

IBM CONTROLLER FOR DS4100 SATA (39M5961) 1074_czesci

997,83

NETAPP - NetApp IOM6 module SAS 6Gbps (111-01070) 12240_czesci

513,13

DELL - HEATSINK R410 (F645J) 13924_czesci

513,13

Heed Obelisk DA - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł! - Odsłuchy - Polska gwarancja 2485_q21

6990,00

HDS - AMS2x00 iSCSI I/F board (3282370-A) 4425_czesci

6033,51

DELL - H710P 6Gb s SAS 1GB PCI-E (MRJRX) 10379_czesci

1313,61

Strona 6 z 18

x

Zgłoś Sklep

* pola wymagane

  • Wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem!
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora portalu ekup.pl, celem realizacji oferowanych usług jak równieżw celach marketingowych.
2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem(-am) się z regulaminem w zakresie przetwarzania danych osobowych, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Kontakt z Ekup

Wszelkie pytania i uwagi prosimy przesyłać do Biura Obsługi Klienta na adres e-mail: ekup@ekup.pl

Formularz

Kliknij ikonę obok i wypełnij pola obowiązkowe, a następnie kliknikj "Wyślij"
x

Formularz

* pola wymagane

  • Wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem!

Dziękujemy za Twoją wiadomość!

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora portalu ekup.pl, celem realizacji oferowanych usług jak równieżw celach marketingowych.
2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem(-am) się z regulaminem w zakresie przetwarzania danych osobowych, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.