Urządzenia sieciowe

Urządzenia sieciowe

IBM - GX DUAL-PORT 4X IB HCA (39J5538) 12925_czesci

1094,67

HDS Fibre SFP Transceiver Long 1-4Gbps (5524234-C) 669_czesci

462,41

DELL Dell PowerEdge M620 Blade Server (M620) 7562_czesci

1064,39

CISCO Cisco 4GB SFP Fiber channel 1490nm (DS-CWDM4G1490) 32899_czesci

3103,40

HP Brocade 4 12 SAN Switch (AE370A) 411_czesci

462,41

IBM - SCSI-2 F W PCI Bus Adpt (11H8085) 15415_czesci

530,23

Lindy Mini DP to HDMI Cableadapter. M/F. 15cm (41014) 26704_czesci

271,56

DELL X520-DA2 Dual-Port 10Gb SFP Low Profile (0FTKMT) 33362_czesci

980,01

DELL - PowerConnect 8132 (PC8132) 10594_czesci

11494,06

Szafa serwerowa 10U - 600x600 mm 6586_czesci

1387,56

HP Switch SAN 8 80 48p StorageWorks Full Fab (AM872A) 4866_czesci

7756,97

JUNIPER 32 x 10G Base-T Back to Front 1 PSU (EX4550-32T-AFI) 7571_czesci

8533,14

EMC VNX5700 Storage system (VNX5700-3.5") 6029_czesci

13574,17

NetApp - 2-PORT FCP TARGET 8GB PCIE (X1131A-R6) 4308_czesci

511,70

Szafa serwerowa 19U - 800x600 mm 138_czesci

2234,02

IBM PCI Token-Ring Adapter (70XX-2979) 13343_czesci

513,13

CISCO - Secure GE and SFP Router non-US 4G LTE HSPA w SMS GPS (C899G-LTE-GA-K9) 29174_czesci

5747,03

Tenda AC19 Bezprzewodowy Router AC2100 - Darmowa dostawa od 199 zł! 1405_apollo

249,00

IBM - Turboways 155 PCI Adapter (2988) 12070_czesci

738,90

HP Switch vl 4-port Mini-GBIC Module (J8776A) 3244_czesci

587,36

Dell HBA 9311-8i LP VVV CRD CT (TRTV2) 5186_czesci

909,69

JUNIPER Linecard 40-port 1G BASE-T 4 1G SFP 2 10G (EX8200-2XS-40P) 9775_czesci

7718,42

IBM - REMOTE I O 2 RIO 2 LOOP ADP (9119-1814) 13780_czesci

1094,67

DELL Dell PowerEdge 1800 Server (PE1800) 30623_czesci

1329,94

HP MDS 8 24C Fabric Switch for Bladesystem (610679-001) 19476_czesci

6704,87

SUPERMICRO - LSI 9361-8i 2GB Cache 12Gb PCIe Raid Controller (04-25444-05C) 12522_czesci

1676,22

IBM - 128 Port Async Adapter Type 3-7 (52G4894) 22711_czesci

1806,21

HP 81Q 8GB 1-Port FC HBA (AK344-63002) 33394_czesci

513,13

EMC - ZBA Modem Lead Free (RoHS) (100-602-106) 6617_czesci

1599,91

IBM QLogic 10Gb Dual Port CNA PCI-E (42C1802) 9779_czesci

379,80

IBM - 10GB FCoE PCIe Dual Port Adapter (00E7791) 14188_czesci

1642,01

LENOVO - ThinkSystem HHHL PX04PMC 1 92TB Mainstream NVMe PCIe 3 0 x4 Flash Adapter (7XB7A05925) 14522_czesci

14128,12

Szafa dystrybucyjna 9U gł. 500 mm 148_czesci

491,26

DELL - PowerConnect 1GB PASSTHROUGH 10 PORT (HJ574) 17451_czesci

513,13

Szafa dystrybucyjna 9U gł. 600 mm 149_czesci

548,18

IBM - 2 GBIT FIBRE CHANN PCI-X ADPT (03N6439) 18963_czesci

581,54

ROLINE Cableadapter USB3.1 C-MiniDP. M/F. Alu (12.03.3225) 27838_czesci

304,17

HP H221 2-Port Host Bus Adapter HP (729552-B21-HIGH) 32204_czesci

3352,43

IBM - Keyboard Mus Adapter (93H6145) 15840_czesci

513,13

IBM - FX4000 PCI (90Y2330) 31762_czesci

3352,43

IBM 4 x Hard Drive Bay (43V7070) 21477_czesci

338,95

EnGenius - Engenius Managed AP Indoor Triband 11ac (EWS385AP) 7587_czesci

1490,31

Szafa do pokoju dziecka - Straż pożarna 508_projectbyalice

839,00

HP Inc. - HPI 4.5mm and USB Dock Adapter (2NA11AA ) 6625_czesci

297,04

EnGenius - Engenius Outdoor CB/AP Dual Band 11ac Wave2 (ENS620EXT) 7589_czesci

1295,91

CISCO Catalyst 3560X 48 Port Full PoE LAN Base (WS-C3560X-48PF-L) 16225_czesci

975,08

Value - VALUE USB2.0-Fast Ethernet Converter (12.99.1107) 27847_czesci

279,71

HP FlexFabric 5900CP-48XG-4QSFP Switch (JG838A) 31772_czesci

23270,92

Szafa dystrybucyjna 12U gł. 400 mm - B 159_czesci

573,07

IBM - PCI Combined Function IOP (04N5095) 25208_czesci

513,13

DELL - PowerConnect 8132F (8132F) 24703_czesci

8141,63

IBM PCIe3 SAS Tape DVD Adapter Quad-port 6Gbx8 (EJ10) 9806_czesci

1745,98

DELL - STACKING MODULE 10GB M6220 PC6224 PC6448 (TC121) 15465_czesci

581,54

DELL Dell PowerEdge R910 CTO Server (PER910) 30654_czesci

2327,31

IBM 4 GIGABIT PCI-E DUAL PORT HOST BUS ADAPTER (5774) 19298_czesci

530,23

CISCO Catalyst 36x 1G 12x 10G 2 x 10G uplink (WS-C3650-12X48FD-L) 5775_czesci

7756,97

LENOVO - ServeRAID M5200 Series SSD Caching Enabler FoD (47C8712) 24383_czesci

1676,22

CISCO Cisco Nexus 2232TM 32-Port Fabric Extender (N2K-C2232TM-10GE) 27862_czesci

1551,33

HP SYNERGY 480 G9 CTO BLADE (732350-B21) 7597_czesci

1764,25

IBM - PCI-X TAPE CONTROLLER (5712) 21495_czesci

615,75

LENOVO - QLogic 8Gb FC Dual-port HBA (42D0510) 24384_czesci

513,13

IBM LSI SAS9201 SAS QUAD (00Y3535) 3587_czesci

426,42

Dell - LPE12000 8GB SinglePort FC HBA (CN6YJ) 6992_czesci

537,28

CISCO - Nexus 5624Q 5648Q 12 ports 40G VXLAN GEM (N5600-M12Q) 31447_czesci

15325,41

Dell - PowerEdge M640 Blade Server (PEM640 Base) 33418_czesci

10753,65

HUB USB Unitek 4x USB 3.0 Czarny (Y-3089) - Darmowa dostawa od 199 zł! 404_apollo

39,59

CISCO ASR 9000 20-port 1GE Modular Port Adapter (A9K-MPA-20X1GE) 30191_czesci

6205,83

Bezprzewodowa karta sieciowa TP-Link TL-WN781ND N150 PCI-E - Darmowa dostawa od 199 zł! 84_apollo

42,70

EMC VNX5600 Data Mover w 2x SP (VNXB-DM) 6067_czesci

1939,78

IBM 6 Gb SAS 4 Port Host Interface Card for V3700 (2072-ACHJ) 30664_czesci

587,36

HPE 3Par StoreServ 7000 4-port 1Gb s Ethernet (E7X97A) 1010_czesci

1197,75

Black Box - 10-100 Switch USB powered - 5 ports (LBS005AE-R2) 31456_czesci

379,89

EMC Brocade DS-300B Switch 24 active ports (100-652-065) 27886_czesci

3831,35

Adapter Pixco Nikon 1 do Nikon (Nikkor) [AF/Ai/AiS] 352_digital24

164,00

CISCO - Cisco 887 VDSL ADSL over POTS Multi-mode Router (CISCO887VA-K9) 29711_czesci

513,13

ProXtend USB-C to Ethernet Adapter PXE Boot Black (USBC-ETH-0002) 31063_czesci

316,26

Cisco - EXCESS 48 x 10/100 - 4 x Gigab (SF350-48MP-K9-EU-WS) 3834_czesci

2547,13

HP AMSR3040 wired router Ethernet LAN Blue (JF229A) 9826_czesci

1108,45

Lenovo - V3700 V2 2x 4-port 12Gb SAS (01DC657) 9523_czesci

12297,85

IBM XIV Utilities Module-3TB 214 24GB (98Y3338) 31463_czesci

5042,14

CISCO - Cisco Cat6500 4-port 10 Gigabit Ethernet Module (WS-X6704-10GE) 32576_czesci

513,13

DELL - Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ SR4 (407-BBYS) 9252_czesci

1165,46

HP 40Gb 2-Port 544 QSFP Adapter (764284-B21) 27895_czesci

513,13

Adapter Pixco Olympus / Panasonic Micro 4/3 [m4/3] do gwint C C-Mount / M25 / Te 360_digital24

44,00

EMC VNX5100 Storage system SFF (VNX5100-2.5" BLOCK) 2773_czesci

15475,40

JUNIPER EX4550 2-Port 40G QSFP Expansion Module (EX4550-EM-2QSFP) 31075_czesci

3491,00

IBM - PCIE LP 2 PORT 1GBE TX ADAPTER (5281) 18658_czesci

530,23

NETAPP NetApp Card NVRAM6 2GB w battery (X3148-R5) 469_czesci

379,80

IBM - 6B4B Service Processor (00VK422) 16644_czesci

5268,11

HP 16GB SFP Short Wave 1pack Extended FO 850nm (E7Y09A) 25765_czesci

549,15

IBM EXP400 (1733-1RX) 6669_czesci

1772,82

Kabel LAN FTP KAT-5E 305M Drut CCA Szary Lanberg - Darmowa dostawa od 199 zł! 454_apollo

171,00

NETAPP SFP Optical 10Gb SW FAS80X0 (X6599A-R6) 11717_czesci

587,36

IBM - High Perf Disk Att (70XX-6212) 13838_czesci

530,23

IBM - 10 100 1000 BASETX ETH PCI-X (1959) 14244_czesci

530,23

IBM 320GB High IOPS MS Class SSD PCIe Adapter (81Y4525) 13431_czesci

2873,52

Adapter Leica R do M39 368_digital24

138,00

IBM - SCSI-2 F W Diff Adapter (6209-70XX) 11285_czesci

530,23

IBM - QLogic 8Gb FC Dual-port HBA (42D0511) 24854_czesci

513,13

CISCO Cisco 12G Modular SAS HBA for up to 26 drives (UCSC-SAS-M5HD) 27916_czesci

1772,82

IBM 1-Port 4Gb PCI Express FC HBA (5773) 15915_czesci

530,23

IBM - 10Gb VIRTUAL FABRIC ADAPTER FOR FLEX SYSTEM (CN4054) 26062_czesci

985,21

HP QMH2572 8GB FC HBA (656452-001) 13237_czesci

513,13

DELL - PowerConnect 1GB PASSTHROUGH 16 PORT (311-8065) 21536_czesci

513,13

DELL - Dell X1052P 48PORT SWITCH (X1052P) 21080_czesci

2873,52

CISCO Cisco QSFP-H40G-CU5M Cable (QSFP-H40G-CU5M) 9850_czesci

997,83

LENOVO - ServeRAID M5100 Series 512MB Flash RAID 5 Upgrade (81Y4487) 11295_czesci

513,13

IBM - PCI X DDR DUAL X4 SAS ADAPTER (70XX-5912) 14611_czesci

923,63

LENOVO - ServeRAID-MR10i is M Replacement Battery (46C9084) 17094_czesci

1368,34

QLogic - QLE8152 Dual Port 10GB PCI-E (W773M) 3617_czesci

312,71

Cisco RF Catalyst 9300 48-port UPOE incl. 3Y DNA (C9300-48U-E) 7011_czesci

16101,34

HP DR650 Hardware Compression Card (DR650) 14257_czesci

513,13

IBM - SAS 3GB Dual PCIE x8 Raid Adapter (70XX-5909) 16269_czesci

1676,22

IBM - PCI-X DISK TAPE CTLR W IOP (42R8736) 20665_czesci

615,75

Adapter Pixco Canon EOS [EF / EF-S] do T2 376_digital24

36,00

IBM - Multi Protocol Adapter (70XX-2959) 24054_czesci

530,23

IBM - SAS 3Gb Dual PCIe x8 Disk (44V8580) 27148_czesci

1368,34

JUNIPER EX4650 48x25G 8x100G 1U AC port side intake (EX4650-48Y-AFO) 31103_czesci

42662,36

HP HBA LPE1205A 8GB FC HBA OPT (659818-B21) 2798_czesci

283,87

DELL - PowerConnect M5424 (M485D) 10310_czesci

1368,34

Strona 17 z 28

x

Zgłoś Sklep

* pola wymagane

  • Wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem!
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora portalu ekup.pl, celem realizacji oferowanych usług jak równieżw celach marketingowych.
2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem(-am) się z regulaminem w zakresie przetwarzania danych osobowych, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Kontakt z Ekup

Wszelkie pytania i uwagi prosimy przesyłać do Biura Obsługi Klienta na adres e-mail: ekup@ekup.pl

Formularz

Kliknij ikonę obok i wypełnij pola obowiązkowe, a następnie kliknikj "Wyślij"
x

Formularz

* pola wymagane

  • Wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem!

Dziękujemy za Twoją wiadomość!

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora portalu ekup.pl, celem realizacji oferowanych usług jak równieżw celach marketingowych.
2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem(-am) się z regulaminem w zakresie przetwarzania danych osobowych, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.