.

Lista wydumanych afer PO - sromotna porażka prawicy

    Niewyobrażalna liczba afer, do których dopuścili się funkcjonariusze Kaczyńskiego, budzi przerażenie. Zwolennicy Zjednoczonej Prawicy jako kontr-argument powołują się na afery za czasów PO. Jeden z prawicowych internautów pokusił się o ich zebranie i opublikowanie w mediach społecznościowych. Pan Maciej Stawiarski postanowił na swoim profilu Facebookowym odnieść się do każdego z 42 zarzutów.

   Niestety to tylko zwiększa traumę, która towarzyszy Polakom już piąty rok, gdyż te wydumane afery to albo wybór mniejszego zła, albo celowe działania, które przyniosło pozytywne efekty. W świetle ponad 350 realnych afer pisowskich funkcjonariuszy, brzmi to jak potwarz dla wszystkich obywateli Rzeczypospolitej.

 

Poniżej publikujemy post pana Macieje Stawiarskiego, zawierającego listę zarzutów w raz z wyjaśnieniami.

 

Afera taśmowa, która pokazała, że „państwo polskie istnieje tylko teoretycznie”, a interes narodowy wyparty został interesem prywatnym biznesowo-politycznych elit.

   Afera taśmowa była niczym innym jak nielegalnym podsłuchiwaniem polityków PO na ich prywatnych spotkaniach. Niczego te podsłuchy nie wykazały i do żadnych oskarżeń polityków PO w czasie rządów PiS nie doszło. Określenia „państwo teoretyczne” użył Bartłomiej Sienkiewicz, były minister PO w swojej bardzo ciekawej książce pt. „Państwo Teoretyczne”, w której opisuje nasz KRAJ, który dalej jest OBCY dla obywateli, stawiając w swojej publikacji wiele bardzo zaskakujących pytań. Polecam lekturę, Adamie. A podsłuchy były napisane cyrylicą i kontrolowane przez Kaczyńskiego.

Afera Amber Gold – usilnie zamiatana pod dywan.

   Ponad 18 tysięcy poszkodowanych, 851 milionów złotych strat i 3,5-letni proces. Oto, co warto wiedzieć w tej sprawie, jeśli chodzi o liczby. Wyroki zapadł jesienią 2019 i nie słyszałem NIC o skazanych politykach PO, choć Ziobro i komisja ds. Amber Gold wychodzili ze skóry aby kogoś umoczyć. Amber Gold była piramidą finansową „na słupa”, którą stworzyli ludzie ze środowisk przestępczych. Krzysztof Paszyk z PSL, który zasiadał w komisji ds Amber Gold, ocenił, że trzyletnie prace komisji nie doprowadziły do niczego przełomowego. Stwierdził, że komisja stała się narzędziem do zwalczania "znienawidzonych przeciwników politycznych", a ostatecznie "kapiszonem".

Afera reprywatyzacyjna.

   W 2016 roku Gazeta Wyborcza, nazywana przez Konfederatów i pisowców lewacką, ujawniła aferę działki Chmielna 70 w Warszawie. Sprawy roszczeń reprywatyzacyjnych są niezałatwione do dzisiaj z powodu braku ustawy o reprywatyzacji, której nie potrafił uchwalić żaden rząd od 1989 roku. PiS rządził w latach 2005-2007 oraz rządzi od roku 2015 do dziś. NICZEGO w kwestii ustawy o reprywatyzacji nie robi. Jeśli chodzi o afery w Warszawie, sporo aktów reprywatyzacyjnych podpisał zmarły Lech Kaczyński który był prezydentem Warszawy w latach 2002-2005. Znany był z tego, że nikomu nie ufał, w związku z tym wstrzymał całkowicie inwestycje strukturalne w mieście. W aferze reprywatyzacyjnej postawiono wiele zarzutów różnym ludziom, w tym jakimś urzędnikom z warszawskiego Ratusza. Nie oskarżono i nie skazano żadnego polityka PO.

Afera stoczniowa – czyli doprowadzenie polskich stoczni do upadku.

   Ciekawie to ująłeś, ale to nie była żadna afera. Rząd Tuska próbował sprzedać stocznie Katarczykom, ale oni się ostatecznie wycofali z przetargu. Byli jedynym oferentem. Wszystkie stocznie w Europie padają, bo nie są konkurencyjne w stosunku do chińskich i koreańskich. PiS tyle trąbi o reaktywacji polskich stoczni i co zrobił? Morawiecki stępkę promu w Szczecinie „wybudował”. Ty- taki liberał, nie wiesz że przemysł stoczniowy zwija się z Europy?

Afera hazardowa.

   Aferę ujawniono 1 października 2009 r. po opublikowaniu przez "Rzeczpospolitą" artykułu Gmyza ( słynny Trotyl, dziś nadaje po pijaku z Berlina i siedzi na nim komornik) i zawartych w nim stenogramów nagrań rozmów szefa klubu PO Chlebowskiego z biznesmenem z branży hazardowej Ryszardem Sobiesiakiem ( znowu podsłuchy, ale Tusk popełnił błąd, bo po upadku rządu PiS w 2007 zostawił na stanowisku Kamińskiego ). Gmyz stenogramy zdobył prawdopodobnie z Centralnego Biura Antykorupcyjnego od Kamińskiego właśnie. W rozmowach uczestniczyli m.in. lobbysta Jan Kosek i znajomi Chlebowskiego pośredniczący w umawianiu spotkań. Sobiesiak twierdził, że w tej sprawie kontaktował się również z ówczesnym ministrem sportu i turystyki Mirosławem Drzewieckim. W skrócie chodziło o to, że Zbigniew Chlebowski i Mirosław Drzewiecki mieli wpływać na kształt nowej ustawy o grach losowych tak, by była ona korzystna dla biznesmenów z branży hazardowej. Obaj polecieli ze stanowisk i z polityki, a Tusk urządził w rządzie czystkę. Więc taka to afera.

Próba doprowadzenia LOT do upadłości.

   LOT jest jak górnictwo, które mimo kolejnych restrukturyzacji i pompowania przez państwo setek milionów złotych ciągle ma problemy z uzyskaniem rentowności. LOT od początku lat 90 nie zarabiał na lataniu, a więc na swej działalności podstawowej. Nie zarabia, czyli dokłada. W 2011 r. zanotował 146 mln zł straty operacyjnej, w 2010 r. – 163 mln zł, w 2009 r. – aż 335 mln, a w 2008 r. – 232 miliony. Przetrwał dzięki finansowej kroplówce dostarczanej przez rząd (polegającej m.in. na przekazywaniu PLL LOT dużych pakietów akcji spółek należących do Skarbu Państwa, np. 1,4 mln akcji banku Pekao SA, które przewoźnik sprzedał w 2009 r. i wyprzedawaniu zbędnego majątku, choćby wieżowca hotelu Marriott w centrum Warszawy. Faktycznie w czasie rządów Platformy, w roku 2012 lub 2013, rozważano kontrolowane bankructwo LOTu. Nie doszło do realizacji tej koncepcji. W czasie rządów PiSu wpompowano kolejne dotacje w tego kolosa na glinianych nogach, który i tak za chwilę zbankrutuje. Pan liberał z Konfederacji nie wie, że LOT to wydmuszka?

Afera autostradowa, która doprowadziła polskie firmy do upadłości.

   Zgadzam się, że temat budowy autostrad jest tematem ciekawym. Czy można było budować lepiej, taniej i sprawiedliwiej? Pewnie tak, ale nie zapominaj, że kiedy PO doszła do władzy w 2007 stan polsich dróg był w punkcie wyjścia, nie było prawie niczego. Program budowy ruszył z kopyta i uczono się na własnych błędach, przecież NIKT w Polsce nie wiedział wcześniej, jak się buduje autostrady. A teraz weź ilość wybudowanych kilometrów do roku 2015, a potem lata 2015-2020. PiS w większości kończy projekty, które pozostawiła po sobie PO, a sam nie wybudował ANI JEDNEGO KILOMETRA AUTOSTRADY!

Afera stadionowa.

   Podobnie jak punkt wyżej- wybudowaliśmy piękne stadiony na Euro 2012, które będą nam służyły długo. Czy można było taniej? Zawsze tak można powiedzieć. Kiedy budujesz dużo, to ceny idą w górę na materiały i na pracowników. Bo po prostu ich brakuje i to jest rynek producenta i wykonawcy.

Afera wyciągowa.

   Bez jaj. Nie rozśmieszaj mnie. Znowu Drzewiecki i Sobiesiak. Że postawili na nielegalu jakieś wyciągi w Zieleńcu? A co ma do tego rząd PO? Zresztą- Drzewiecki poleciał z polityki. Nikogo nie skazano, choć się starano.

Skok na OFE i ograbienie Polaków z połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w funduszach (153 mld zł).

   Zdania są podzielone. Jedni mówią, że PO dobrze zrobiła likwidując część OFE, inni że nie. Dziś PiS dokonał reszty dzieła i likwiduje ten twór do końca. Też afera? Tak, to afera, bo PiS likwiduje albo doprowadza do bankructwa wszystko, czego się tknie.

Afera z KGHM.

   Faktycznie. Jest afera. W 2019 wewnętrzne dochodzenie w KGHM wykazało, że zatrudniony w tej państwowej spółce chrześniak wiceprezesa PiS Adama Lipińskiego ustawiał przetargi na 3,2 mln zł. Gdy jego przełożony chciał o tym poinformować prezesa, został zwolniony.

Afera z Elewarrem.

   W opublikowanym w 2012 roku raporcie NIK wskazała liczne nieprawidłowości, w tym nepotyzm i wypłacenie bezpodstawnie 1,4 mln zł wynagrodzeń (np. prezes Andrzej Śmietanko zarabiał miesięcznie 29 tys. zł plus 4% od zysków). Wskazał także na słaby nadzór Agencji Rynku Rolnego nad spółką. W wyniku afery dymisję złożył minister rolnictwa Marek Sawicki. Nieprawidłowości w Elewarr były także przedmiotem postępowania CBA. Według NIK w latach 2008–2010 zarząd spółki pobrał nienależne wynagrodzenia w wysokości ponad 2,5 mln zł, zaś ze względu na malejące znaczenie Elewarru w stabilizacji rynku zbóż i rzepaku Izba zarekomendowała ministrowi rolnictwa likwidację spółki. Czyli co? Zawodnicy z PSLu obeszli ustawę kominową i wypłacili sobie premie i nagrody? A dziś mówią, że PiSPO samo zło? 😉 Porównaj te kwoty z dzisiejszym złodziejstwem pisowców. Ja nie mam więcej pytań.

Afera stanowiskowa - Platforma wzięła 140 tysięcy stanowisk, PSL - 60 tysięcy!

   Każda partia, która dochodzi do władzy „czyści” urzędy dla swoich. To mnie strasznie boli i wnerwia, bo powinniśmy mieć w Polsce służbę urzędników cywilnych, którzy są nie do ruszenia bez względu na to, kto rządzi, oczywiście jeżeli są dobrzy w swojej robocie. Ilość urzędników w państwie PiS wzrosła w ilościach gargantuicznych: tylko w ministerstwach o 1200 osób a rząd liczy już ponad 100 ministrów!! Nie chcę nawet pisać o wydatkach na tę urzędniczą hydrę, ale wystarczy wziąć pierwszy lepszy rocznik statystyczny albo dane z BiPu, aby zobaczyć że w zatrudnianiu swoich PiS przebił wszystkie sufity.

Skandal z budową gazoportu w Świnoujściu i dostawami gazu z Kataru.

   Tak, faktycznie skandal. PO zaprojektowała i wybudowała Gazoport w Świnoujściu, który nas uniezależnia od Rosji. Dostawy gazu z Kataru? Ktoś coś zarobił na lewo? Może mnie oświecisz, bo nic nie znalazłem.

Afera atomowa.

   Już w latach 70-tych za Gierka planowano budowę elektrowni atomowej w Żarnowcu. Do dziś nie zrealizowano. Co zrobił PiS w tej sprawie? Czy posunął temat do przodu przez 5 lat swoich rządów? Rozumiem, że Konfa wybuduje elektrownię w rok, a szefem projektu zostanie Bosak- znany manager i biznesmen, który w życiu niczego nie wybudował ani w życiu firmy nie prowadził, ani nigdy nie zarobił złotówki tylko długi porobił.

Podwyższenie podatku VAT do 23 proc. Na artykuły dziecięce wzrósł drastycznie z 8 do 23 proc.

   Platforma podniosła vat bodajże w roku 2009 ( nie pamiętam). Podwyżka była spowodowana światowym kryzysem po upadku Lehman Brothers w 2008. PO nas pięknie przez kryzys światowy przeprowadziła, cały czas byliśmy na plusie, ale niestety- jak gospodarka zaczynała nabierać rozpędu w 2014 i 2015- PiS na fali kłamstw i populizmu przejął władzę. Mamy strasznego pecha...

Gigantyczne zadłużenie kraju - z 530 mld zł do blisko 1 bln zł.

   Ej, Panie liberał! To nie wiesz, że jak się inwestuje gigantyczne środki z Unii Europejskiej w infrastrukturę i różne rządowe projekty unijne, to trzeba mieć WKŁAD WŁASNY? A skąd go brać, jak nie z kredytów? Wydatki w stosunku do PKB były pod kontrolą.

Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców.

   Kiedy zaczynałem działalność gospodarczą w 1993 roku płaciłem ZUS na poziomie 200 złotych. Kiedy PO oddawała władzę w roku 2015 płaciłem 1000 złotych. Dziś po 5 latach rządów PiS płacę 1500 złotych. Widzisz kto lepszy? No ale trzeba DAĆ na 500 plus, na 14 emeryturę emerytom, za chwilę VAT skoczy do 25%.... zobaczysz.

Podniesienie akcyzy na paliwo.

   Kiedy baryłka ropy, w szczycie kryzysu światowego kosztowała 130 dolarów, paliwo na stacjach w Polsce było w latach 2012-2015 w granicy 5 zł za litr. Dziś kiedy baryłka ropy kosztuje chyba 40 dolarów, ceny na stacjach ponownie zbliżają się do piątaka. To kto więcej doi do budżetu? PO czy PiS dziś?

Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej.

   Wprowadzenie nowego podatku od paliw jest wg Ciebie aferą? PO wprowadziła go w styczniu 2015. Konkluzja jest w punkcie nr 18.

Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa).

   Nadużywasz zdecydowanie słowa „afera”. Afera to jest dziś z respiratorami, a nie z likwidacją ulgi podatkowej. To nie znaczy, że się akurat w tej kwestii z Tobą nie zgadzam. Uważam, że PO za mało dbała o zwykłych podatników. Co nie znaczy, że PiS robi to lepiej. Generalnie jestem zwolennikiem wprowadzenia jednolitego vat na poziomie 15% i za likwidacją WSZYSTKICH ULG. To by zdecydowanie uprościło system i uchroniło nas przed machlojami nieuczciwych kombinatorów.

Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego.

   Ok, mogliby nawet w całości ten zasiłek zlikwidować, ale wprowadzić wyższą kwotę wolną od podatku co najmniej do 15 tysięcy złotych. Kwota 3 tysiące jest skandalem. PiS do dziś jej nie podniósł, choć obiecywał że to zrobi. 5 lat mija od obietnic.

Nałożenie na Lasy Państwowe gigantycznego haraczu - podatek od przychodu, a nie dochodu, co miało wzbogacić budżet państwa o 800 mln zł.

   Nic nie wiem na ten temat. Może mnie oświeć. Lasy Państwowe zawsze były państwem w państwie z gigantycznymi dochodami. Dziś to pisowska bonanza. Rżną lasy ile wlezie. Pasuje Ci to? Chyba nie.

Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego.

   To żadna afera. To konieczność. Ja chcę, aby moje dzieci i wnuki dożyły spokojnej starości.

Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego.

   Podjęcie prac, mówisz? Hmmmm. Faktycznie, należałoby ich za sam ten fakt rozstrzelać. Ile podatków podniósł albo wprowadził PiS? Ponad STO !!!

Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego.

   Odpowiedź jak wyżej.

Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej.

   Podaj tekst rzeczonej ustawy. Nie chce mi się szukać. Zarzut wygląda na śmieszny. Co dziś robi PiS? Ukrywa wszystkie swoje przekręty.

Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń.

   Ha,ha,ha. Nie pomyliłeś z PiSem?

Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych.

   Bzdura. Nie było takiej próby. Czytasz fejkowe strony. Podaj dowody, skąd ta informacja i powołaj się na rzetelne źródła. Sieci, doRzeczy, wPotylicę, Niezależna, Niewygodne Info- odpadają.

Podpisanie z Rosją fatalnej umowy gazowej, na mocy której mieliśmy najdroższy gaz w Europie.

   Umowa gazowa, o której mowa, została podpisana w październiku 2010 roku. Na mocy tego porozumienia dostawy gazu ziemnego ze Wschodu zostały zwiększone do poziomu około 10 mld metrów sześciennych rocznie. Kontrakt będzie obowiązywał do 2022 r. Już w 2014 r. NIK ustaliła, że Gazprom mógł nam dyktować warunki i wysokie ceny gazu, bo nie mieliśmy innych źródeł dostaw tego surowca. Ponadto szanse polskiej strony ograniczyli menedżerowie PGNiG, zawierając ugodę z Gazpromem o treści niezatwierdzonej przez rządowych negocjatorów. Umowę podpisał Pawlak z PSL.

Zatajenie raportu obnażającego nieprawidłowości ZUS.

   A co było w tym raporcie? Może mnie oświecisz? ZUS to bankrut i studnia bez dna. PiS obniżając wiek emerytalny rozwalił całkowicie system, który się niebawem wywróci na łopatki.

Wyprzedaż majątku narodowego za prawie 60 mld zł – pozbywanie się spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów.

   Panie liberał- przecież TRZEBA prywatyzować! Rząd Tuska sprzedał 12% akcji Azoty Tarnów za sumę 55 złotych za akcję, zgarniając do budżetu ponad 600 milionów złotych. Dziś notowania Azotów szorują po dnie na poziomie 27 zł za akcję. To chyba dobry interes ubili, c’nie ? 😉

Osłabianie bezpieczeństwa i ograniczenie potencjału militarnego.

   To jest taka bzdura, że nawet nie skomentuję. Dzisiaj w Polsce nie mamy armii. Dzięki Macierewiczowi.

Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” - tzw. ustawa 1066, pozwalająca na obecność w Polsce zagranicznych służb i funkcjonariuszy.

   Tekst ustawy brzmi: „projekt dotyczy umożliwienia funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i innych państw Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium RP (ochrona porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobieganie przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych, klęsk żywiołowych, katastrof)” To jest bardzo dobra ustawa. Jesteśmy członkiem Unii Europejskiej. Polscy funkcjonariusze wykonują pracę w całej Europie też. Spotykałem fajnych chłopaków z Europy na naszej granicy z Ukrainą- Francuzów, Włochów i Portugalczyków. Fajne rozmowy, bardzo mili i sympatyczni kolesie. Pełnili oni rolę pomocniczą naszych służb.

Prowadzenie polityki zagranicznej, która uzależniała Polskę od silnych państw i osłabiała jej suwerenność.

   Ha,ha,ha, aleś mnie ubawił. Polska z czasów ministra spraw zagranicznych Sikorskiego grała w I lidze europejskiej. Rozdawaliśmy karty przy stolikach z Niemcami, Francuzami i Brytolami. Dziś spadliśmy do okręgówki i to na samo dno tabeli.

Kilkuletni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego.

   Bo takie jest państwo polskie- niemrawe, ociężałe i zaskorupiałe w swojej urzędniczej masie. Też bym chciał to zmienić. PIS jeszcze sprawy pogarsza, oni są szybcy jedynie w rozwalaniu i w zabieraniu nam praw obywatelskich.

Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO.

   Nie mam zdania. Mnie to całe GMO lata koło pióra. Mogę żreć GMO 😉

Masowa inwigilacja obywateli.

   Nie rozśmieszaj mnie. Wszystkie afery podsłuchowe wygenerował PiS. Słyszałeś co to jest Pegasus? PO to przedszkolaki w inwigilacji w porównaniu do przestępców od Kamińskiego.

Potężne osłabienie publicznej służby zdrowia.

   Ze służbą zdrowia nie radziły sobie WSZYSTKIE rządy od roku 1989. Ale dopiero PiS doprowadził nas do absolutnej katastrofy w służbie zdrowia.

Wydłużenie obowiązku pracy o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn, pomimo protestów i wniosku o referendum ws. wieku emerytalnego.

   Kłamstwo. Wydłużono wiek emerytalny o 2 lata facetom do 67 a kobietom do 65 lat. Bardzo dobry ruch. Tusk wiedział, że idzie katastrofa w ZUS i wiek emerytalny należy podnosić. Niemcy rozważają podniesienie wieku emerytalnego do 70-tki. I wiele bogatszych krajów od nas też to robi. Czeka nas absolutna katastrofa w emeryturach za parę lat. Dzięki obniżeniu wieku emerytalnego. Znów zapytam- Ty w końcu jesteś liberałem z Konfy, czy zwykłym narodowcem- socjalistą?

Wprowadzenie obowiązku szkolnego dla 6-latków, pomimo sprzeciwu społecznego.

   Bardzo dobry pomysł. Całkowicie popieram, aby 6-latki szły do szkoły. Dzieci w ten sposób szybciej dojrzewają i szybciej się uczą. Na świecie to standard w wielu oświeconych krajach.

Ponad 2 mln Polaków żyło w skrajnej biedzie, w tym aż 700 tys. dzieci.

   Startowaliśmy z pozycji nędzarzy w roku 1989, państwo było bankrutem. W czasie rządów PO zrobiono wiele, aby ograniczyć skrajną biedę. Dziś ubóstwo Polaków za rządów pisowskiej mafii rośnie zamiast maleć. Mimo 500 plus. Sprawdź sobie dane z rocznika statystycznego.

   I NA KONIEC: Tak- ta organizacja, czyli PO, była gwarantem demokracji. Kraj się rozwijał. Dziś rządzi PiS, który demokrację już nam w zasadzie zabrał. Zostały tylko samorządy. A kraj się zwija. Niebawem wszystko się skończy spektakularną katastrofą finansową. No chyba że Unia się zlituje i sypnie groszem. Ja temu rządowi nie dałbym ani centa. I to by było na tyle. Niebawem zajmę się aferami PiS. Ale tymi prawdziwymi, a nie wydumanymi, jak w przypadku PO.

Źródło: https://www.facebook.com/maciej.stawiarski.902

 

Zobacz: Ponad 350 realnych afer PiS

 

Czytaj też:

BTS i CBA Jak chronić się przed Pegasusem pisowskich służb
S. Karczewski Czy pisowski eks-marszałek orżnął podatnika na milion?

 

x

Zgłoś Sklep

* pola wymagane

  • Wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem!
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora portalu ekup.pl, celem realizacji oferowanych usług jak równieżw celach marketingowych.
2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem(-am) się z regulaminem w zakresie przetwarzania danych osobowych, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Kontakt z Ekup

Wszelkie pytania i uwagi prosimy przesyłać do Biura Obsługi Klienta na adres e-mail: ekup@ekup.pl

Formularz

Kliknij ikonę obok i wypełnij pola obowiązkowe, a następnie kliknikj "Wyślij"
x

Formularz

* pola wymagane

  • Wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem!

Dziękujemy za Twoją wiadomość!

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora portalu ekup.pl, celem realizacji oferowanych usług jak równieżw celach marketingowych.
2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem(-am) się z regulaminem w zakresie przetwarzania danych osobowych, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.