koperta
ekup@ekup.pl
spodnie jeans

Proekologiczna akcja sklepu - jeansy za 14 zł

To około 300 oldschoolowych, zupełnie nowych, nie pranych, nie dekatyzowanych, nie ścieranych jeansów z kolekcji targowej, które zalegały w kącie magazynu. są też i spódniczki, ale w mniejszej ilości.

   Głosi na swoim blogu Alternative Textiles - sklep z tkaninami. Firma od pewnego czasu oferuje odzież deadstockową, czyli produkty nowe, bez wad fabrycznych, ale które swoją świetność celebrowały ponad ćwierć wieku temu. 

   Sklep liczy na klientów, którzy cenią oryginalność i niekonwencjonalny styl. Nie brak też jest lojalnych fanów minionej mody, tęskniących za ulubionym fasonem. Niska cena oldstockowych produktów powinna również przyciągnąć amatorów wygodnej i solidnej odzieży przeznaczonej do użytku w domu, bądź w ogrodzie.


   To wyjątkowo proekologiczna inicjatywa. Ta staromodna odzież, mimo że nowa trafiłaby na wysypiska śmieci, skutecznie wpływając na degradację środowiska. Sprzedawcy odkupili ją za grosze w ramach akcji #zerowaste, dzięki czemu mogą ją wystawić w sprzedaży internetowej w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Źródło: Alternativetextiles.pl

Czy wiesz że:
Największym zwierzęciem jest niebieski wieloryb, który osiąga długość do 30 metrów i waży do 200 ton.
Humor i Dowcipy